Napište nám!

info@smidstavebni.cz

Zavolejte nám!

+420 774 446 552

Profil společnosti

Společnost ŠMÍD STAVEBNÍ s.r.o. vznikla v roce 2005 s cílem provádět v nejvyšší kvalitě prakticky všechny stavební práce. Již 16 let zajišťuje pro své zákazníky realizační činnost v oblasti výstavby, modernizací a rekonstrukcí stavebních objektů v oblasti průmyslových, občanských a bytových staveb. Specializuje se na program komplexní revitalizace panelových i zděných bytových domů, opravy a zateplení střešních plášťů, zateplování fasádních plášťů budov. 

Společnost ŠMÍD STAVEBNÍ s.r.o. se každým rokem dynamicky rozvíjí. Během své existence prokázala, že je firmou stabilní a  pro své zákazníky je solidním a spolehlivým partnerem. Zázemí společnosti  tvoří zkušení a praxí odzkoušení odborníci jak ve vedení společnosti, tak i v samotné realizaci společnosti. Požadovaná kvalita stavebních prací, dodržování technologických postupů a profesionální přístup je základním stavebním kamenem našich aktivit.

Společnost ŠMÍD STAVEBNÍ s.r.o. má sjednáno pojištění odpovědnosti podnikatelů za způsobenou škodu  na částku 30 000 000 Kč.

Společnost ŠMÍD STAVEBNÍ s.r.o. je držitelem certifikátu systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2016.

Společnost ŠMÍD STAVEBNÍ s.r.o. spolupracuje s bankovními institucemi a tímto vzniká možnost zprostředkování poskytnutí úvěrů, hypoték na pokrytí financování pro Vaše zamýšlené opravy nebo výstavbu za výhodnějších podmínek.

Společnost ŠMÍD STAVEBNÍ s.r.o.  je zaregistrována jako odborný dodavatel  zateplení pro poskytnutí státní dotace Nová zelená úsporám – jedná se o nástupnický program Zelená úsporám, který byl úspěšně využíván pro rekonstrukce a revitalizace budov určených pro bydlení. Vyřídíme Vám dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Proč si vybrat společnost ŠMÍD STAVEBNÍ s.r.o.?

Spojení bohatých zkušeností se zateplováním budov (výměny oken, sanace balkónových konstrukcí, rekonstrukce zdravotechniky, rozvody elektroinstalací, hydroizolace střech a základů) a znalostí problematiky snižování energetické náročnosti budov je zárukou kvalitní realizace Vaší stavby a dosažení na dotaci.

Naše společnost Vám vždy zdarma vypracuje cenovou nabídku a prognózu finanční náročnosti stavby. Bezplatný poradenský servis v průběhu celého jednání je samozřejmostí.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Informace o společnosti

ŠMÍD STAVEBNÍ S.R.O.

Hranečník 2124/11a
710 00 OSTRAVA - Sl. Ostrava

IČ: 26874199
DIČ: CZ26874199

Pracovní doba:
Po - Pá: 7:30 - 15:30

   +420 774 446 552
   info@smidstavebni.cz

Top