Napište nám!

info@smidstavebni.cz

Zavolejte nám!

+420 774 446 552

Výstavba a stavební úpravy

Významnou položkou v portfoliu společnosti ŠMÍD STAVEBNÍ s.r.o. je již mnoho let také výstavba a stavební úpravy nemovitostí a to jak rodinných domů, ale také domů bytových či průmyslových prostor. Nabízíme také čím dál populárnější možnost, kterou je výstavba domu na klíč.

Proč stavět či rekonstruovat s námi?

Díky našim dlouhodobým zkušenostem můžeme poskytovat naše služby na nejkvalitnější možné úrovni a vy, naši zákazníci, si můžete být jistí, že jste ve správných rukou.

V rámci výstavby nových rodinných či bytových domů se zaměřujeme na více stupňů výstavby. Realizujeme projekty v rámci základových desek, hrubých staveb či dokončovacích prací. Nejčastěji ovšem provádíme komplexní výstavbu od začátku až po samotné dokončení.

Zaměřujeme se také na rekonstrukce starších nemovitostí, kde jsme schopni provádět bourací a úklidové práce, zednické činnosti, elektroinstalaci či opravy střech.

Samozřejmostí je osobní konzultace před zahájením samotných stavebních prací či výstavby, kde si přesně definujeme vaše přání a představy, které následně promítneme do vašeho nového domova či kanceláře.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat skrz náš poptávkový formulář.

Informace o společnosti

ŠMÍD STAVEBNÍ S.R.O.

Hranečník 2124/11a
710 00 OSTRAVA - Sl. Ostrava

IČ: 26874199
DIČ: CZ26874199

Pracovní doba:
Po - Pá: 7:30 - 15:30

   +420 774 446 552
   info@smidstavebni.cz

Top